E-koloběžky Easy Rider

E-koloběžky EasyRider v modelových řadách DUTY, TENDER, DIPLOMAT a DRAGSTAR jsou jednoduchými, avšak velmi užitečnými pomocníky. Vhodné k rychlým přesunům po zpevněných cestách.

 

Představujeme Vám novinku pro letošní rok 2019:

tichou, výkonnou trojkolovou e-koloběžku Easy Rider TRIGO pro ještě více komfortu na cestách.

E-koloběžka disponuje snadným ovládáním, má 3 rychlostní stupně vpřed a 1 vzad, odpruženou přední vidlici, hydraulický brzdový systém, přední světlo, zadní světla – brzdové a směrová, sedadlo pro druhého pasažera, alarm proti odcizení. Na displeji můžete sledovat aktuální rychlost, najeté kilometry a stav baterie.

V případě potřeby můžete dokoupit i přední světla směrová nebo si vybrat ze seznamu doplňků například kožené brašny či bluetooth reproduktory.

Cena e-koloběžky TRIGO vč. 60V 20Ah Li-Ion baterie a nabíječky: 32.500 Kč bez DPH… 39.325 Kč vč. DPH


Easy Rider – Duty

Model EasyRider Duty je nejekonomičtější variantou z nich. Ačkoliv nemá přední ani zadní odpružení, jako jiné modely, jedná se o velmi pohodlný a spolehlivý produkt s možností dokoupit další výbavu. 60V 20 Ah Li-Ion baterie a 1000 W motor se postará o svižnou jízdu, a to do vzdálenosti až 40 Km při zatížení 80 Kg. Je k dispozici v několika barevných variantách. EasyRider – Duty si poradí s městskou „džunglí“, ale i s mírně svahovitým terénem nebo firemním areálem.


Easy Rider – Tender

E-Koloběžky EasyRider jsou jednoduché, efektivní a velmi užitečné stroje.


Easy Rider – Diplomat

E-Koloběžky EasyRider jsou jednoduché, efektivní a velmi užitečné stroje.


Easy Rider – Dragstar

E-Koloběžky EasyRider jsou jednoduché, efektivní a velmi užitečné stroje.

 

 

 

Potřebujete sehnat náhradní díl na Vaši E-KOLOBĚŽKU? Nahlédněte do našeho ceníku. Ceník pro rok 2019 ke stažení zde .