Jsme autorizovaný prodejce a servisní středisko zahradní techniky značek Secco, Briggs and Straton, Echo, Stiga, VARI, NTC a Lumag.

V naší prodejně se vám snažíme nabídnout kvalitní techniku, která vám bude dlouhodobě a spolehlivě sloužit. Veškerou prodávanou techniku také servisujeme a tak vám před prodejem můžeme nabídnout velkou porci zkušeností ohledně silných a slabých stránek prodávaných produktů.

Prodáváme motorové pily, sekačky, křovinořezy, vyžínače, traktory, ridery, plotostřihy, foukače, sněhové frézy a příslušenství.

Dále nabízíme broušení řetězů a vše pro zahradu, les i park.

PRODEJE dílenského vybavení, elektrického ručního nářadí v zastoupení značek :
BOSH , MAKITA , MILWAUKEE , STANLEY , RYOBI , AEG, DIAGER , HITACHI , KNIPEX

 

Nově prodáváme nákladní elektrické tříkolky ADVENTO.

Nákladní eletrická tříkolka Advento je vhodná nejen na menší zahrady, ale i na rozlehlejší farmy, vinice či dokonce zemědělská družstva. Díky malá šířce, velké obratnosti a ekologickému provozu se může pohybovat i po uzavřených prostorách jako jsou skladiště, skleníky, atp. Pracovní lektrická tříkolka Advento je uzpůsobena i pro nezpevněné povrchy, jako jsou polní i lesní cesty a mírně kopcovité terény. Potřebujete-li po tříkolce Advento práci v náročném terému, lze si dokoupit redukci rychlosti – síla/rychlost, tzv. „GEAR“, kdy žádný terén nedube překážkou. Montováno v ČR

více informací ohledně tříkolek naleznete zde .

 

Nově prodáváme i Elektické koloběžky

Elektrická koloběžka EASY RIDER vás okouzlí na první pohled svým jediněčným vzhledem – jednoduchá avšak pevná konstruce společně s širokoplášťovými pneumatikami působí neotřele a komfortně. V naší nabídce naleznete 4 modely – DUTY, TENDER, DIPLOMAT a DRAGSTAR.

Jaké výhody přináší jízda na naší e-koloběžce?

 • je ekologická, tichá a výkonná
 • kompaktní rozměry, snadná manipulace
 • výkon motoru 1000 kW
 • max. rychlost 24 km/h
 • max. náklad 150 kg
 • max. dojezd 40-50 km
 • není potřeba vlastnit řidičské oprávnění
 • doporučujeme řídit koloběžku od 15 let a vždy s dohledem osoby starší 18 let
 • záruka 2 roky

Pro jízdu na e-koloběžce platí stejná bezpečnostní pravidla jako pro jízdu na (elektro)kole, tzn. že řidič musí znát pravidla silničního provozu a dodržovat také předpisy o bezpečnosti, z nichž nejdůležitější jsou:

 • do 18 let povinně jezdit s ochrannou přilbou, je doporučená i pro dospělé. Děti do 10 let nesmí jezdit na e-koloběžce samy po silnici.
 • povinná výbava elektrokoloběžky – odrazky, přední a zadní osvětlení – řidič musí být vidět

LEGISLATIVA: Motorové koloběžky jsou schváleny Ministerstvem dopravy ČR pro provoz na veřejných komunikacích dle vyhlášky 341/2002 Sb. Zákon uživatelům ukládá povinnost, že koloběžka používaná pro provoz na veřejných komunikacích nesmí mít výkon vyšší než 1000 W a její maximální rychlost nesmí přesahovat 25 km/h. Tudíž je možné používat elektrickou koloběžku na silnicích za podmínek stanovených pro jízdní kolo.

 

…Naše prodejna…