Prodej zahradní techniky

Jsme autorizovaný prodejce a servisní středisko zahradní techniky značek Secco, Briggs and Straton, Echo, Stiga, VARI, NTC, Hecht a Lumag.

V naší prodejně se vám snažíme nabídnout kvalitní techniku, která vám bude dlouhodobě a spolehlivě sloužit. Veškerou prodávanou techniku také servisujeme a tak vám před prodejem můžeme nabídnout velkou porci zkušeností ohledně silných a slabých stránek prodávaných produktů.

Prodáváme motorové pily, sekačky, křovinořezy, vyžínače, traktory, ridery, plotostřihy, foukače, sněhové frézy a příslušenství.

Dále nabízíme broušení řetězů a vše pro zahradu, les i park.

PRODEJE dílenského vybavení, elektrického ručního nářadí v zastoupení značek :
BOSH , MAKITA , MILWAUKEE , STANLEY , RYOBI , AEG, DIAGER , HITACHI , KNIPEX

 

Nově prodáváme nákladní elektrické tříkolky ADVENTO. Nákladní eletrická tříkolka Advento je vhodná nejen na menší zahrady, ale i na rozlehlejší farmy, vinice či dokonce zemědělská družstva. Díky malá šířce, velké obratnosti a ekologickému provozu se může pohybovat i po uzavřených prostorách jako jsou skladiště, skleníky, atp. Pracovní lektrická tříkolka Advento je uzpůsobena i pro nezpevněné povrchy, jako jsou polní i lesní cesty a mírně kopcovité terény. Potřebujete-li po tříkolce Advento práci v náročném terému, lze si dokoupit redukci rychlosti – síla/rychlost, tzv. „GEAR“, kdy žádný terén nedube překážkou. Montováno v ČR

 

 

…Naše prodejna…